Willa LEŚNY DOMEK

Wypad na narty do Szklarskiej Poręby

Jeśli zagłębić by się w turystykę zimową w Szklarskiej Porębie to trzeba by stwierdzić, że tereny tam się znajdujące podzielone są na dwie części. Każda mapa Szklarska Poręba , którą przestudiujecie wyodrębni Wam dwa regiony w których można uprawiać zarówno narciarstwo jak i snowboarding. Pierwszym z owych rejonów jest miasto, które zawiera dwa wyciągi i, które jest przeznaczone dla tych, którzy mniej wymagają od tego sportu i zadowolą się dość mało wymagającymi rozwiązaniami w tym temacie. Dla tych jednak, którzy oczekują naprawdę satysfakcjonujących tras i wielu godzin naprawdę ciekawych wrażeń poleca się Szrenicę.

Szrenica oferuje pięć wyciągów i w sumie trzynaście kilometrów tras do zjeżdżania. Nartostrady, doskonała jakość torów, ich długość oraz różnorodny poziom wymaganych umiejętności sprawia, że właśnie te wyciągi w Szklarskiej Porębie będą najciekawszymi atrakcjami jeśli chodzi o turystykę zimową w tymże mieście. Jadąc na narty do szklarska poręba hotele wybieżmy jak najbliżej wyciągu.

Ściana, Świąteczny Kamień czy też Hala Szrenicka to tylko niektóre z wyciągów jakie można w tym mieście znaleźć. Przeważnie są to dwuosobowe orczyki jednakże można spotkać się z koleją linową, która wyposażona jest w krzesła dwuosobowe. Górne stacje wyciągów sięgają nawet do tysiąc trzystu kilometrów nad poziomem morza, dlatego też narty w Szklarskiej Porębie w istocie mogą stać się czymś naprawdę pasjonującym i nawet mógłbym rzec ekstremalnym. Każdy szanujący się narciarz przynajmniej raz w swoim życiu powinien odwiedzić właśnie Szklarską Porębę, ponieważ taki atrakcyjny kompleks narciarski nie trafia się często.

Nie znam cen wyciągów w Szklarskiej Porębie ale pewni ceny wyciągów w Karpaczu  pewnie są podobne więc ten artykół na nam pewnien obraz cen.


Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Willa LEŚNY DOMEK
Wypad na narty do Szklarskiej Poręby